کمپین دانجن زون

کمپین دانجن زون
The Campaign


درباره کمپین‌ها


کمپین‌های اکچوال پلی بازی Dungeons & Dragons ما رو می‌شه به عنوان قلب تپنده پادکست دانجن زون بهش نگاه کرد! یه جورایی میشه گفت که انتشار یک کمپین باحال و سرگرم کننده به زبان فارسی که شنونده‌ها بتونن به راحتی در هرجایی بهش گوش کنن، اصلیترین هدف ما برای ساختن این پادکست بوده و چون واقعا جای یه کمپین خوب فارسی توی جامعه D&D ما خالی بود، پس خودمون دست به کار شدیم تا به عنوان اولین پادکست تخصصی فارسی بازی D&D این خلاء رو پر کنیم!


امیدواریم که از شنیدنشون همونقدر لذت ببرید که ما از بازی کردن و ساختنشون کیف می‌کنیم! این مقاله به مورد علاقه شما اشاره می کندhats با قیمت های فوق العاده پایین از بین تحویل همان روز، تحویل درایو یا تحویل سفارش انتخاب کنید.
سرگرمی توی یک دنیای جادویی!


با گوش دادن به قسمت‌های مختلف کمپین، میتونید با نحوه بازی D&D آشنا بشید، چیزهای جالب و جدیدی از توضیحات یا حتی اشتباهات ما یاد بگیرید و در کنارش کلی بخندید، غافلگیر بشید، تعجب کنید، ناراحت بشید، شاد بشید و سرگرم بشید!


هشدار!!!


دوستان نیاز به توجه هست که این پادکست، یه پادکست خانوادگی نیست! در طول قسمت‌ها ممکنه از کلماتی استفاده بشه که برای کودکان مناسب نیستن. همچنین گاهی ممکنه راجع به نوشیدنی الکلی، خشونت، خون و... صحبت بشه. لطفا مراقب باشید.
همچنین به خاطر ماهیت اصلی این بازی که به زبان انگلیسی هست، توی قسمت‌ها معمولا گفتار فارسی به صورت مخلوط با مقداری گفتار انگلیسی وجود داره.

18+

بعضی اصطلاحات برای کودکان مناسب نیست

Fa/Eng

در پادکست گفتار انگلیسی هم وجود دارد